• Filmy uczniów

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły na rok szkolny 2022/2023

    Technik elektryk
    W naszej szkole uczniowie w ramach praktycznej nauki zawodu wykonują na zajęciach czynności odzwierciedlające rzeczywiste warunki pracy. Posługują się narzędziami, przyrządami i urządzeniami wykorzystywanymi powszechnie w danej branży zawodowej. Zobaczcie sami, co uczniowie w zawodzie „technik elektryk” wykonują w ramach przedmiotu: oto montaż instalacji elektrycznych.
    Podziękowania dla uczniów klasy 3Tb TE

    Technik elektronik
    Mamy nadzieję, że podobał wam się filmik nakręcony przez uczniów kształcących się w zawodzie technik elektryk. Tym razem technicy elektronicy postanowili podzielić się z wami swoim warsztatem pracy. Dziękujemy klasie III TB TEE.

    Technik mechatronik
    Przedstawiamy wam kolejny film - tym razem zdradzający tajniki zawodu mechatronika. Wasi koledzy z klasy III TA postanowili pokazać wam, że „nie taki diabeł straszny” – oto ich zajęcia praktyczne. Dziękujemy serdecznie autorom filmu!

    Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
    Czym jest energia odnawialna? Jakie ma znaczenie dla przyszłości naszej planety? Możecie się tego dowiedzieć podejmując naukę w klasie "Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej". Zapraszamy do obejrzenia filmu autorstwa uczniów z klasy I TB.

    Stolarz
    W naszej szkole kształcą się nie tylko technicy – dziś uczniowie z klasy II zf podzielą się z wami swoimi umiejętnościami pracy w zawodzie stolarza. Dziękujemy autorom filmu!

    Fiam Coriano

    Mechanik pojazdów samochodowych
    Film o Fiam Coriano pokazał wam umiejętności naszych mechaników samochodowych - dziś postanowili wam zaprezentować, jak wyglądają ich zajęcia podczas nauki zawodu. Oto obrazki z warsztatów szkolnych. Dziękujemy uczniom za przygotowanie filmu!

    Branżowa Szkoła I Stopnia – monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
    A kiedy chcesz wyremontować mieszkanie, warto zatrudnić specjalistę: oto przed wami monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Filmik, jak zawsze, autorstwa naszych uczniów.